Комітет Форуму

Комітет Форуму – це команда організаторів і партнерів, які своїми знаннями і досвідом долучаються до організації та проведення першокласного спеціалізованого туристичного заходу в Україні. Вони працюють над загальною організацією Форуму, включаючи його концепцію, контент і формат. Усі члени Комітету Форуму впевнені у туристичному потенціалі України і розуміють важливість проведення таких заходів, як «Перемагай з Левом!».


Притула Ярослав
Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів, вчений секретар Львівського національного університету імені Івана Франка. Професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки Львівської бізнес школи Українського католицького університету.
Стажувався у The George Washington University та George Mason University,США. Був науковим консультантом Національного Банку Польщі в питаннях покращення макроекономічного моделювання та прогнозування економік Східної Європи. Учасник Global Policy Fellows Program Інституту Вищої Освіти (Вашінгтон, США).
Є автором численних публікацій з комплексного аналізу, макроекономіки та прогнозування.Учасник великої кількості міжнародних конференцій, навчальних та дослідницьких програм. Займається економетричним моделюванням та прогнозуванням, дослідженнями в мікро- та макроекономіці. Основні наукові інтереси зосереджені у питаннях економічного моделювання, міжнародної міграції та соціо-економічних чинників економічного зростання. Його праці опубліковані в таких журналах як Bulletin de la Soc. et Lettr. de Lodz, Известия вузов, Economic Modellingта Journal of Identity and Migration Studies.
Детальніше
Маркіян Мальський
Адвокат, кандидат юридичних наук, спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах (нерухомість, комерційні, корпоративні справи), а також представництві в судових органах України інтересів клієнтів і вирішенні спорів в порядку міжнародного комерційного і інвестиційного арбітражу.
З 2010 року пан Мальський очолює практику Альтернативного вирішення спорів в компанії Arzinger. Він має значний досвід у вирішенні корпоративних спорів в енергетичній галузі, договірних спорів, купівлі-продажу та наданні послуг, спорів з нерухомості, приведенні у виконання іноземних судових і арбітражних рішень, операціях з нерухомості та M&А. 
Виступав представником однієї з найбільших нафтовидобувних компаній Російської Федерації в спорі про стягнення збитків у розмірі більше 200 млн. доларів США, нанесеного внаслідок неналежного виконання акціонерної угоди. Брав участь у розгляді спорів за регламентами ICSID, ICC, SCC, UNCITRAL, LCIA і MKAC. Всього Маркіян Мальський був залучений до врегулювання більше 300 спорів.

2012 року пан Мальський захистив кандидатську дисертацію на тему "Арбітражна угода як умова розгляду спорів у міжнародному комерційному арбітражі" в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Маркіян Мальський є позаштатним радником голови Львівської облдержадміністрації з питань зовнішньоекономічної діяльності.

До того, як приєднатися до команди Arzinger, адвокат Мальський працював юристом в групі міжнародного арбітражу в компанії Freshfields Bruckhaus Deringer в Парижі.

Маркіян Мальський є арбітром низки арбітражних інституцій, серед яких: Віденський міжнародний арбітражний центр, Дубайський міжнародний арбітражний центр, Чеський арбітражний суд, Арбітражний центр Мексики, Новотомиська торгова палата (Польща) та інші.

У спеціальному випуску, присвяченому юридичним фірмам, журнал Kyiv Post назвав Маркіяна Мальського однією з п'яти "висхідних зірок" на юридичному ринку України поміж найбільш успішних юристів в ключових бізнес секторах.

2013 року вперше відмічений провідним британським юридичним довідником Chambers Global завдяки позитивній оцінці клієнтами його діяльності. Зокрема, про нього говорять, як про «сильного юриста» в сфері врегулювання спорів. Високі оцінки його роботі та професійним якостям дало також європейське видання довідника Chambers Europe 2013, яке рекомендує Маркіяна в сфері врегулювання спорів. 

Міжнародний довідник The Legal 500 - Europe, Middle East & Africa 2013 року відзначив Маркіяна Мальського в практиці врегулювання спорів. Зокрема, про нього пишуть як про досвідченого  юриста, практикуючого арбітраж.

Best Lawyers 2013 рекомендує Маркіяна в сфері міжнародного арбітражу.

За результатами дослідження "Українські юридичні фірми. Посібник для іноземних клієнтів" в 2012 та 2013 роках Маркіян Мальський названий одним з провідних спеціалістів з питань міжнародного арбітражу, транспорту та інфраструктури, сільського господарства, а також міжнародної торгівлі. 

Маркіян Мальський увійшов до ТОП-100 кращих юристів України за результатами дослідження "Вибір клієнта 2012-2013", що проводиться "Юридичною газетою". Клієнти відзначили його експертизу у судовій практиці і міжнародному арбітражі.

Маркіян Мальський відзначений дослідженням "16 молодих перспективних юристів України 2012" в рамках щорічного рейтингу "Юридичні фірми України" видання "Юридична практика". В травні 2012 року "Юридична практика" включила пана Мальського до TOP-5 кращих юристів в сфері міжнародного арбітражу України.

Він також увійшов до переліку Top 50 найвпливовіших людей Львівської області, а також був названий адвокатом року у 2011 році.

Згідно з "Рейтингом молодих топ-менеджерів" видання "RIA" Маркіян Мальський зайняв друге місце у 2012 році серед 10-ти молодих і перспективних керівників Львівського регіону, які своєю наполегливою працею досягли видатних успіхів у професійній сфері та зайняли керівні посади.

Під його керівництвом юристи Arzinger здійснили переклад на німецьку мову Регламенту Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України.

Пан Мальський є автором двох книг на тему вирішення комерційних спорів, а також більше 70 публікацій на юридичну тематику. Він часто виступає доповідачем на різних семінарах і конференціях. Крім того, він є активним членом кількох громадських організацій. Маркіян Мальський є членом оргкомітету щорічного Міжнародного економічного форуму у Львові.
Детальніше
Надія Радіоненко
Начальник управління туризму
Львівська міська рада
У 2007 році Надія завершила навчання на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів. 

З червня 2006 до грудня 2007 року п. Радіоненко займала посаду менеджера з регіонального маркетингу  у Західноукраїнському регіональному центрі «LG Electronics».
У 2007 році Надія завершила навчання на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету ім. І. Франка, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів. 

З червня 2006 до грудня 2007 року п. Радіоненко займала посаду менеджера з регіонального маркетингу  у Західноукраїнському регіональному центрі «LG Electronics».

У грудні 2007 Надія змінила сферу діяльності, перейшовши на посаду бізнес-тренера в регіональному офісі Platinum Bank PJSC, де пропрацювала до серпня 2009 р.

З серпня 2009 року п. Радіоненко працювала в центральному відділенні Volksbank PJSC у м. Львові спочатку в якості бізнес-тренера, згодом – кредитного аналітика.

Влітку 2011 року Надія очолила Львівське комунальне некомерційне підприємство «Центр розвитку туризму м. Львова», а у жовтні 2012 року її було призначено на посаду начальника управління туризму Львівської міської ради.
Детальніше
Андрій Сидор
Радник міського голови з питань туристичної інфраструктури, президент ГО «Етновир»
Львів, Україна
Засновник компанії «Дік-Арт» - компанії №1 з організації подій у Львові. З 2007 по 2010 працював начальником управління культури і туризму Львова. За час його роботи в міській раді Львів став культурною столицею України, вступив у  ECM, у місті відбувається понад 100 фестивалів, відкрився ТІЦ. З серпня 2010 – президент громадської організації «Етновир», яка є засновником Львівської туристичної конференції "Перемагай з Левом!".
Оксана Сидор
Заступник директора з питань стратегічного розвитку 
Компанія «Дік-Арт» 
Засновник Львівського Туристичного Форуму «Перемагай з Левом!»

Сьогодні сфера її відповідальності - конференції, виставки, інсентиви, бізнес-події.

Вищу освіту Оксана Сидор здобувала з 2002 до 2007 років у Львівському національному університеті імені І.Франка на факультеті міжнародних відносин за спеціальністю – міжнародні економічні відносини (економічний аналіз та фінанси). Отримала диплом магістра з відзнакою.
З вересня 2009 до жовтня 2011 рр. навчалася за програмою MBA Менеджмент туризму в MODUL University Vienna та WU (м. Відень, Австрія) як стипендіат Віденської туристичної ради (Vienna Tourist Board).

З січня 2009 до серпня 2010 рр. була начальником відділу туризму та рекреації управління культури та туризму Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

З вересня 2010 до липня 2011 рр. обіймала посаду начальника управління туризму Департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради. На цій посаді вона брала участь у розробці та реалізації Стратегії підвищення конкурентоспроможності міста Львова до 2015 року, у розробці та реалізації проекту «Створення туристично-інформаційної інфраструктури у м. Львові» (Програма Добросусідства Польща-Білорусь-Україна INTERREG IIIA/TACIS CBC). У цей час також була керівником Робочої групи кластеру туризму міста Львова (влада, бізнес, експерти, наукове середовище).
Детальніше
Організатори
За підтримки
Ексклюзивний юридичний партнер
Стратегічний
партнер
Офіційний
авіаперевізник
Партнери
Інтелектуальний
партнер
Генеральний
медіа-партнер
Бізнес
медіа-партнер
Маркетинг
медіа-партнер
Інформаційні партнери
"TripAdvisor, and I personally, are very happy to participate in this event. The Ukraine market is becoming more and more important and we are very happy to share experiences and thoughts with the audience and are looking forward to doing more business with our existing partners and new partners"
Thomas Bangert, Director Display EU, TripAdvisor
"It’s a great opportunity to meet with professionals of the tourism and hotel industry, provide them with a better understanding of Booking.com vision and probably help to find something new and valuable for our common business."
Ekaterina Volkova, Director of Booking.com Office in Ukraine

“The Forum is first of all and most importantly about generating debate within Ukraine and within the city. Because until that debate happens at local level, no country, no destination, no city can actually really compete on the international market.”

Paul Kennedy, Director and Owner of Kennedy Integrated Solutions

“Для меня как организатора событий важно встретить коллег и пообщаться с коллегами из соседних областей: из области туризма, из области отелей и ресторанов. Это также чудесная возможность найти точки соприкосновения, где мы можем помочь друг другу.”

Тимур Мазур, керуючий партнер Агентства 42

“Через обговорення і зустрічі в рамках Форуму ми краще розуміємо, які ще потрібно заходи і пріоритети визначити, для того щоб ми дійсно спромоглися реалізувати комплексну стратегію розвитку міста і робити місто комфортним, привабливим для мешканців і для бізнесу.”

Сергій Кіраль, Львівська міська рада
“The Win with the Lion conference in Lviv is a very professionally organised congress which provides very useful and practical up-to-date information to its participants. I especially like the wide range of tourism related topics covered during its meetings, which give a good overview of the hottest topics in tourism today.”
Gabriela Schweinberger, international business coach and consultant, Berlin, Germany
“Win with the Lion is an event that everyone, even the most experienced travel professional, can learn from. It’s a great opportunity to hear experiences, share ideas and make connections. And the fact that it’s held in a gem of a city like Lviv just makes it even more appealing.”
Nick Greenfield, European Tour Operators Association, London, Great Britain
UK
EN